Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

poczta@muzeumzarki.pl

690 070 772

Aktualności

Pakiety wycieczkowe. Nowości w Gminie Żarki.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pakiety wycieczkowe. Nowości w Gminie Żarki.

Rozmiar tekstu

A

A

A

W kwietniu wskakują wycieczkowe nowości w jurajskiej Gminie Żarki. Jest to bardzo dobry moment, aby wśród nowych pakietów i warsztatów wyszukać wycieczkę dla przedszkolaków, czy uczniów. Tym bardziej, że zdarzają się i zniżki. 

W Wehikule Czasu w Jurajskim Szlaku w Żarkach pojawił się warsztat KATAR SHREKA. Co się kryje pod tym hasłem? Świetna zabawa w tworzeniu różnych mas plastycznych, slimów i glutów. Do tego doświadczenia chemiczne. Warto rezerwować ten warsztat, bo przez cały kwiecień  jest  PROMOCJA na ten warsztat – 15 procent zniżki. 

Rezerwacja: Justyna Nowak, Wehikuł Czasu na Jurajskim Szlaku, tel. 603-770-627,
http://wehikul-czasu.eu/  https://www.facebook.com/wehikulczasunajurajskimszlaku

                  
Niezwykle atrakcyjne zapowiadają się również dwie propozycje z Zagrody Maciejówka w połączeniu z Zagrodą „Daniele i Przyjaciele”. Szczegóły znajdziecie na plakatach. Oferta ta jest szczególnie polecana dla dzieci młodszych. W jednym pakiecie  sadzenie roślin oraz karmienie zwierząt: danieli, owiec, kur i przepiórek. W drugim pakiecie spotkanie ze zwierzętami w zagrodzie i warsztaty wykonywania misiów przytulania. Warsztaty bez igły, dostępne nawet dla maluchów od 3 roku życia. Do Ostrowa można dotrzeć pociągiem. Warto o tym wiedzieć. Szczegóły w załączeniu. 

Rezerwacje: Izabela Szewczyk, Zagroda Maciejówka, ul. Jurajska 70, Ostrów k/Żarek, tel. 609 989 464, http://www.zagroda-maciejowka.pl/, https://www.facebook.com/edukacyjnewarsztaty

Ponadto wybeirajcie pakiety wycieczek na 2024 skupiające wszystkie atrakcje z terenu Gminy Żarki. Do wyboru wycieczki w terenie, pod dachem, gazikami, z pasjonatami, z warsztatami i wieloma innymi atrakcjami. Szczegóły i dane do rezerwacji w załączeniu. 

03

KWI

2024

188

razy

czytano

3/38

Muzeum Żarki

Budynek

Muzeum jest jedynym tego typu obiektem w kraju. Zrewitalizowany z wielką pieczołowitością młyn elektryczny pełni nowe funkcje. Uzyskał wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Doceniono racjonale podejście do wykorzystania dziedzictwa dla aktywizacji społeczności i stworzenia atrakcji o znaczeniu ponadlokalnym.

Film promujący STARY MŁYN

Nagrania audio

Logo serwisu.

Stary Młyn - Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia