Katalog wycieczek Jurajska Gmina Żarki

Katalog wycieczek Jurajska Gmina Żarki

Katalog wycieczek „Jurajska Gmina Żarki”. Specjalnie z myślą o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy gotowe pakiety wycieczkowe do jurajskiej Gminy Żarki. Atrakcje w pakietach można łączyć w dowolny sposób w zależności od wieku, zainteresowań uczestników i możliwości finansowych.

Szczególną rolę przywiązujemy do turystyki edukacyjnej łączącej edukację, zabawę i przygodę. Atrakcje w Gminie Żarki zainteresują odwiedzających w różnym wieku.

Dzieci kochają nowe wyzwania i miejsca. Skąd się bierze mleko? Jak malować wełną? Jak powstają cukierki? Co się robi w młynie? Czy z siana można zrobić zabawki? Jak ubierał się rycerz? - na te pytania uczestnicy uzyskają odpowiedzi, wybierając ofertę z Gminy Żarki.

Starsi kochają wspominać i kreatywnie działać. Zatem na nich czeka interaktywny młyn, ale i przepiękne Leśniowskie Sanktuarium owiane legendami i lekką nutką sensacji. Do tego szeroki wybór twórczych warsztatów.

KATALOG WYCIECZEK DOSTĘPNY RÓWNIEŻ ON-LINE:  www.turystykazarki.pl/dokumenty/zarki_katalog_wycieczki_2023.pdf

Dlaczego warto wybrać ofertę Gminy Żarki?

- Jedna wycieczka, kilka atrakcji

- Większość atrakcji znajduje się pod dachem, co gwarantuje udaną wycieczkę w razie niepogody

- Wystarczy jeden telefon, a my sprawdzimy i zarezerwujemy dla Was termin w ramach pakietu w innych atrakcjach

-W przypadku dużych grup, następuje wymiana między atrakcjami