Katalog Wycieczek 2024

Katalog Wycieczek 2024

Zapoznaj się z Katalogiem Wycieczek 2024 z gotowymi propozycjami jednodniowych wyjazdów do jurajskiej Gminy Żarki. Atrakcje w pakietach można łączyć w dowolny sposób w zależności od wieku, zainteresowań uczestników i możliwości finansowych. Szczególną rolę odkrywa turystyka łącząca edukację, zabawę i przygodę. Atrakcje w Gminie Żarki zainteresują odwiedzających w różnym wieku. Wybieraj multimedialne muzeum, mnóstwo warsztatów tematycznych, przejazdy gazikami, wyjazdy do edukacyjnych zagród lub wyprawy w teren. Czekają na Ciebie również fantastyczne miejsca dziedzictwa kulturowego.

Większość atrakcji położonych blisko siebie (odległość ok. 500 metrów). Wystarczy wybrać numer podany przy wycieczce, a my zajmiemy się organizacją.

KATALOG WYCIECZEK DO POBRANIA PONIŻEJ
DOSTĘPNY RÓWNIEŻ ON-LINE: https://www.muzeumzarki.pl/kategorie/katalog-wycieczek-2024

Jak rezerwować?
- Wystarczy jeden telefon tel. 690 070 772 lub inny podany jako pierwszy przy wycieczce
- Zapytamy o wymagania i wiek uczestników
- Sprawdzimy  terminy i dokonamy wstępnej rezerwacji
- Wyślemy harmonogram wycieczki w 24h
- Po akceptacji, rezerwujemy terminy w ramach pakietu.

Dlaczego warto?
- Jedna wycieczka, kilka atrakcji, korzystna cena
- Większość atrakcji pod dachem, wycieczka udana mimo niepogody
- Opieka nad grupą
Oferta dla grup, minimum 15 osób.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji w godzinach pracy Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach.

LIS