Dzień Kobiet w Starym Młynie

Dzień Kobiet w Starym Młynie

Zapraszamy dnia 8 marca 2024 r. o godz. 19.00 wszystkie Panie do Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy wieczorne zwiedzanie stałej ekspozycji muzealnej połączone z degustacją wina. Będzie tajemniczo i magicznie! W blasku świec odkryjemy mnóstwo ciekawostek o dawnych rzemiosłach. Zwieńczeniem wieczoru będzie spotkanie z gospodarzem i winiarzem z Winnicy Rajskiej, który opowie o zagadnieniach związanych z kulturą winiarską. Odkryj smaki i aromaty podczas degustacji pięciu win.

To świetna okazja do spędzenia czasu z mamą, siostrą, koleżanką czy przyjaciółką.

Koszt 80,00/os.

Rezerwacje 690 070 772 Liczba miejsc ograniczona.

LUT