Basen kapielowy w Żarkach

Basen kapielowy w Żarkach

Basen Kąpielowy Żarki 2023

Od 17 czerwca (sobota) do 20 sierpnia (niedziela) 2023  na basenie kąpielowym w Żarkach będzie zapewniona opieka ratowników w godz.  11.00 - 19.00. Obiekt znajduje się przy ul. Wierzbowej, w centrum jurajskiego miasteczka. – Stosowna umowa już podpisana, a my szykujemy się na otwarcie kąpieliska – mówi burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. – Wejście na basen bezpłatne.

NA MIEJSCU:
RATOWNICY - BASENOWA NIECKA (2 684 MKW) - BRODZIK 50 CM - PLAŻA - PRZEBIERALNIE - TOALETY- MIEJSCE DO GRILLOWANIA I NA OGNISKO- PARKING - BOISKA DO PIŁKI SIATKOWEJ - GASTRONOMIA - LODY

JURA | 42-310 Żarki | ul. Wierzbowa 21

CZE