Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

poczta@muzeumzarki.pl

690 070 772

Aktualności

Między Zamkami na podium

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Między Zamkami na podium

Rozmiar tekstu

A

A

A

Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami z Gminy Żarki wygrało prestiżowy konkurs. Zajęło pierwsze miejsce w „Konkursie na najlepszą agroturystykę w województwie śląskim" organizowanym przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Odbiór nagrody w czasie tegorocznej Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie połączonych z Dożynkami Jasnogórskimi w dniu 2 września.

Jury odwiedziło agrogospodarstwo i sprawdzało standard świadczonych usług, zasady proekologiczne, powiązanie z tradycją i regionem. Bardzo ważna jest oferta kulinarna i atrakcje w gospodarstwie i wokół, a także inwestowanie w rozwój i sposoby promocji.  

Między Zamkami oferuje pokoje 2,3 i 4 -osobowe z niezależnymi wejściami do ogrodu oraz domek holenderski. Atutem tego miejsca jest przepyszne jedzenie. Posiłki domowe są przygotowywane w oparciu o własne składniki i produkty od rolników. Zarówno w domu, jak i na podwórku przygotowano udogodnienia dla dzieci. Agrogospodarstwo jest bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi i posiada szereg udogodnień. Jest liderem w zakresie pakietowania usług oferując nocleg, wyżywienie i atrakcje.

Zdjęcia: Materiały Agrogospodarstwo Między Zamkami

28

SIE

2023

234

razy

czytano

25/41

Muzeum Żarki

Najnowsze aktualności

Budynek

Muzeum jest jedynym tego typu obiektem w kraju. Zrewitalizowany z wielką pieczołowitością młyn elektryczny pełni nowe funkcje. Uzyskał wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Doceniono racjonale podejście do wykorzystania dziedzictwa dla aktywizacji społeczności i stworzenia atrakcji o znaczeniu ponadlokalnym.

Film promujący STARY MŁYN

Nagrania audio

Logo serwisu.

Stary Młyn - Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia