Między Zamkami na podium

Między Zamkami na podium

Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami z Gminy Żarki wygrało prestiżowy konkurs. Zajęło pierwsze miejsce w „Konkursie na najlepszą agroturystykę w województwie śląskim" organizowanym przez Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie. Odbiór nagrody w czasie tegorocznej Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie połączonych z Dożynkami Jasnogórskimi w dniu 2 września.

Jury odwiedziło agrogospodarstwo i sprawdzało standard świadczonych usług, zasady proekologiczne, powiązanie z tradycją i regionem. Bardzo ważna jest oferta kulinarna i atrakcje w gospodarstwie i wokół, a także inwestowanie w rozwój i sposoby promocji.

Między Zamkami oferuje pokoje 2,3 i 4 -osobowe z niezależnymi wejściami do ogrodu oraz domek holenderski. Atutem tego miejsca jest przepyszne jedzenie. Posiłki domowe są przygotowywane w oparciu o własne składniki i produkty od rolników. Zarówno w domu, jak i na podwórku przygotowano udogodnienia dla dzieci. Agrogospodarstwo jest bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi i posiada szereg udogodnień. Jest liderem w zakresie pakietowania usług oferując nocleg, wyżywienie i atrakcje.

Zdjęcia: Materiały Agrogospodarstwo Między Zamkami

SIE