Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

poczta@muzeumzarki.pl

690 070 772

Aktualności

Jurajskie Ptaki w Żarkach. PAPUGARNIA dla grup i gości indywidualnych.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajskie Ptaki w Żarkach. PAPUGARNIA dla grup i gości indywidualnych.

Rozmiar tekstu

A

A

A

Papugarnia Jurajskie Ptaki zaprasza zarówno małych, jak i dużych miłośników natury na niezapomnianą przygodę wśród niezwykłych i radosnych papug. Oferta dostępna dla grup zorganizowanych oraz turystów indywidualnych. Kto nie był koniecznie powinien nadrobić zaległości. Wizyta w papugarnii dostarcza dzieciom,  jak i dorosłym dużo pozytywnych wrażeń, emocji oraz sporą dawkę dobrej zabawy. To idealne miejsce na wspólny, klasowy, integracyjny wypad!

Kogo spotkasz w papugarnii?  Około 60 oswojonych papug z 14 różnych gatunków, są m.in.  amazonki, senegalki, rudosterki, górskie, aleksandretty, modrolotki, nimfy i nierozłączki i wiele innych. W papugarni każdy może podejrzeć życie tych niezwykle barwnych ptaków. Te swobodnie latają i cieszą oko. Za sprawą karmy można oczywiście sprawić, że ptaki znajdą się na wyciągnięcie ręki. Ptaki chętnie przylatują i siadają na gościach, którzy mają możliwość karmienia, dotknięcia i głaskania pierzastych milusińskich.

Karma jest do kupienia na miejscu. Specjalnie dla gości przygotowano fototapety, aby mogli skorzystać i zrobić fajne zdjęcia na pamiątkę i na potrzeby profili społecznych. Wizyta w papugarnii trwa do godziny.

Na zewnątrz przygotowana jest woliera dla gołębi. Gospodarze prezentują jeszcze około 40 gołębi ozdobnych, które zachwycają różnorodnością. Atutem jest bezpośredni kontakt z natura, która jest w zasięgu  ręki.  Pierzaści przyjaciele czekają zarówno na gości indywidualnych jak i również na większe grupy zorganizowane.

Obiekt czynny od środy do niedzieli w godzinach  10.00 – 18.00. Jest możliwość rezerwacji (otwarcia) dla większej grupy w poniedziałek lub wtorek. Rezerwacje mile widziane. Obiekt dostępny cały rok.

Cennik 2023:
Bilet normalny – 20 zł
Bilet ulgowy – 17 zł
Dzieci do lat 3 gratis
Bilet grupowy – 16 zł (grupa powyżej 15 osób, karma gratis)
Karma – 2 zł
Info:
JuRajskie Ptaki

Wierzbowa 13, 42 – 310 Żarki
tel. 789 631 473
e-mail: jurajskieptaki@gmail.com
Polub: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091678742200

 

09

PAŹ

2023

1021

razy

czytano

14/38

Muzeum Żarki

Budynek

Muzeum jest jedynym tego typu obiektem w kraju. Zrewitalizowany z wielką pieczołowitością młyn elektryczny pełni nowe funkcje. Uzyskał wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Doceniono racjonale podejście do wykorzystania dziedzictwa dla aktywizacji społeczności i stworzenia atrakcji o znaczeniu ponadlokalnym.

Film promujący STARY MŁYN

Nagrania audio

Logo serwisu.

Stary Młyn - Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia