Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

poczta@muzeumzarki.pl

690 070 772

Aktualności

Gaziki na bezdroża. Żarki na Jurze. Oferta dla grup i indywidualnych.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Gaziki na bezdroża. Żarki na Jurze. Oferta dla grup i indywidualnych.

Rozmiar tekstu

A

A

A

Adrenalina, niezapomniane chwile, przygoda to właśnie zapewnia przejazd gazikami po historycznym miasteczku Żarki oraz po jurajskich bezdrożach. Atrakcja ponownie dostępna dla turystów grupowych i indywidualnych. Zapraszamy do rezerwacji terminów w tym roku oraz w przyszłym, gdyż gaziki zagoszczą w pakiecie wycieczek do Gminy Żarki.

- Przejażdżka pojazdami wojskowymi to atrakcja, o której szybko się nie zapomina - przekonuje Jerzy Szwaja z Kotowic (gm. Żarki), pasjonat i członek Jurajskiej Grupy Militarnej wspólnie z żoną i synem. – W trakcie wyprawy zaglądamy do centrum miasteczka, zatrzymuje się przy zabytkowych stodołach, podziwiamy macewy na żydowskim kirkucie i zaglądamy do bunkrów z II wojny światowej na wzgórzu Parchowotka.

Wyprawa gazikami trwa około godziny, ale to nie tylko fajna jazda, ale i historia opowiadana przez pasjonatów historii, a także wiedza na temat militarnych pojazdów.

Chętnie podejmiemy się współpracy z biurami podróży, szkołami, przewodnikami, organizatorami wydarzeń nie tylko na Jurze. Wyprawa gazikami to pomysł na wycieczkę, prezent lub atrakcję w trakcie wydarzenia integracyjnego – dodaje Marzena Szwaja, która wspólnie z mężem i synem Michałem ruszają na jurajskie bezdroża.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się również przejażdżki ślubne, gdy przyszli małżonkowie chcą sobie zapewnić ekscytujący dzień. W ofercie także przejazdy pojazdami Uaz, Honker, Star, Kraz w ramach wieczorów panieńskich, kawalerskich, spotkań integracyjnych i firmowych. - Do każdej przejażdżki podchodzimy indywidualnie, zapoznając się z wymaganiami klientów. Jesteśmy od tego, aby pomóc zrealizować każdy pomysł – mówi rodzina pasjonatów.

Cennik 2023/2024:
Grupa min 15 osób - 39 zł cena od osoby. (wyprawa honkerem, gazikami, uazami). Czas przejazdu  ok. 1 h.
Grupy poniżej 15 osób:
7-14 osób  - 40 zł osoba
6 osób - 45 zł osoba
5 osób - 50 zł osoba
4 osoby - 65 zł osoba
3 osoby - 85 zł osoba
2 osoby  - 125 zł osoba
1 osoba -  250 zł osoba
 

Info:
P.P.H.U. MIK-TRANS Szwaja Marzena
Kotowice ul. Żarecka 12, 42-310 Żarki
email: miktrans@interia.eu
tel. 798 512 327
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=615527609009

 

23

PAŹ

2023

444

razy

czytano

13/38

Muzeum Żarki

Budynek

Muzeum jest jedynym tego typu obiektem w kraju. Zrewitalizowany z wielką pieczołowitością młyn elektryczny pełni nowe funkcje. Uzyskał wyróżnienie w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Doceniono racjonale podejście do wykorzystania dziedzictwa dla aktywizacji społeczności i stworzenia atrakcji o znaczeniu ponadlokalnym.

Film promujący STARY MŁYN

Nagrania audio

Logo serwisu.

Stary Młyn - Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia