"Ozdoby choinkowe z czasów PRL-u" wystawa czasowa

"Ozdoby choinkowe z czasów PRL-u" wystawa czasowa

Stary Młyn w Żarkach od 4 listopada (sobota) zaprasza na bezpłatną wystawę czasową „Ozdoby choinkowe z czasów PRL-u”. Do zobaczenia około 400 sztuk dekoracji choinkowych w różnym kształcie i z różnych materiałów. Wiele to prawdziwe cacka: bombki wolno dmuchane, z formy czy klejonki ze szkła, folii, filcu, materiałowych ścinków czy koralików. Dopełnieniem wystawy są bożonarodzeniowe pierniki. Wszystkie eksponaty pochodzą z prywatnej kolekcji Bożeny Miłoś.
Wystawa do 2 lutego 2024 roku. Zapraszamy!

PAŹ